poznaj opiekunów dzieci

Nasza Kadra

MAGDA OPALIŃSKA

wychowawca w grupie 2,5 -3 latków

Praca z dziećmi jest moją pasją. Myśl, która towarzyszy mi każdego dnia, to słowa K. Daktun-Czerniak „Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem. Każdy ma swój czas i porę.”

Obserwacja, podążanie za dziećmi, wspieranie zarówno w tych radosnych, jak i trudniejszych dniach daje wiele radości i satysfakcji.

Prywatnie mama dwóch chłopców, czas wolny lubię spędzać aktywnie z rodziną, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Lubię także dobrą książkę, oraz gry planszowe.

Magda Opalińska wychowawca

sYLWIA bURCON

wychowawca GRUPY ŻŁOBKOWEJ

W przedszkolu pracuję od 2016 roku, obecnie zajmuje się najmłodszymi dzieciaczkami. Ukończyłam studia z germanistyki oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Lubię pracę z dziećmi, towarzyszyć im w rozwoju oraz w poznawaniu świata. Staram się podchodzić do każdego dziecka z zaangażowaniem, zwracając uwagę na jego indywidualne potrzeby, jednocześnie zapewniając poczucie bezpieczeństwa, opieki i troski. W swojej pracy bardzo często wykorzystuję elementy sensoryczne.

Prywatnie jestem mamą 3 letniego chłopca. W wolnym czasie lubię czytać, podróżować oraz spędzać czas z rodziną. Moje motto: ,, Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

20220624_093853 (1)

Natalia Kozioł

Wychowawca w grupie 4 latków

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z elementami oligofrenopedagogiki.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu na co dzień spełniam się jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą siedmioletniego chłopca.

W swojej wieloletniej karierze zawodowej miałam przyjemność pracować w anglojęzycznym przedszkolu w Londynie. To doświadczenie pozwoliło mi nabyć umiejętności i kompetencje w zakresie nauczania j. angielskiego, co z zapałem kontynuuję do dziś.

W swojej pracy staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie, kierując się zasadą: „Each child is a unique child” („Każde dziecko jest niepowtarzalnym dzieckiem”).

Interesuję się zagadnieniami z zakresu psychologii i rozwoju człowieka oraz kulturą i religią Dalekiego Wschodu. Uwielbiam taniec, muzykę i dobry film.

Dlaczego wybrałam pracę z dziećmi? To proste! Dzieci wnoszą do mojej pracy i życia olbrzymie pokłady radości, uśmiechu i szczerości, przypominając mi codziennie jak wartościowy i ważny jest zawód który wykonuję.

IMG-7351

Izabela Bidiuk

wychowawca w grupie 5-6 latków

Jestem mamą dwóch synów Janka i Franka. W przedszkolu pracuję od początku jego istnienia ;-). Z zawodu jestem animatorem kultury, choreografem tańca i nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Uwielbiam pracę z dziećmi i codzienną obserwację ich rozwoju i umiejętności. Lubię odkrywać w miluśińskich ich talenty i pasje.

Moje hobby to muzyka i śpiew. Gram na gitarze i pianinie. Prowadzę w naszym przedszkolu rytmikę i zajęcia umuzykalniające.

82550237_2965089936854755_2239928854791585792_o

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz lub zadzwoń. Na pewno wszystko dokładnie wyjaśnimy!