poznaj opiekunów dzieci

Nasza Kadra

MAGDA OPALIŃSKA

wychowawca w grupie 5 – 6 latków.

Praca z dziećmi jest moją pasją. Myśl, która towarzyszy mi każdego dnia, to słowa K. Daktun-Czerniak „Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem. Każdy ma swój czas i porę.”

Obserwacja, podążanie za dziećmi, wspieranie zarówno w tych radosnych, jak i trudniejszych dniach daje wiele radości i satysfakcji.

Prywatnie mama dwóch chłopców, czas wolny lubię spędzać aktywnie z rodziną, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Lubię także dobrą książkę, oraz gry planszowe.

Magda Opalińska wychowawca

Katarzyna Chłopek

wychowawca GRUPY ŻŁOBKOWEJ

Prowadzę najmłodszą grupę, grupę żłobkową. Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem. Prywatnie – mama dwóch synów, absolwentów przedszkola Kolorowe Kredki 🙂

W swojej codziennej pracy staram się dbać o wszechstronny rozwój Maluchów, uwzględniając ich indywidualne potrzeby. Moją pasją jest malowanie, a swoje zdolności plastyczne wykorzystuje na zajęciach z Dziećmi, dostosowując prace plastyczne do ich możliwości.

Kieruję się zasadą Janusza Korczaka „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”

 

FB_IMG_1587126514505

Izabela Łakuta

Wychowawca w grupie 2,5 latków

Nazywam się Izabela Łakuta, na co dzień zajmuje się pomocą nauczyciela w przedszkolu. 

Lubię prace z dziećmi, ponieważ dają mi dużo radości i pokazują, że warto cieszyć się z małych rzeczy. Każde dziecko jest inne i wyjątkowe dlatego staram się podchodzić do każdego maluszka indywidualnie. Cieszę się, że mogę towarzyszyć im w poznawaniu świata. 

Moją pasją są książki i malowanie, dlatego w pracy z dziećmi często wykorzystuje te umiejętności.

zdjęcie

Izabela Bidiuk

wychowawca w grupie 4 latków

Jestem mamą dwóch synów Janka i Franka. W przedszkolu pracuję od początku jego istnienia ;-). Z zawodu jestem animatorem kultury, choreografem tańca i nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Uwielbiam pracę z dziećmi i codzienną obserwację ich rozwoju i umiejętności. Lubię odkrywać w miluśińskich ich talenty i pasje.

Moje hobby to muzyka i śpiew. Gram na gitarze i pianinie. Prowadzę w naszym przedszkolu rytmikę i zajęcia umuzykalniające.

82550237_2965089936854755_2239928854791585792_o

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz lub zadzwoń. Na pewno wszystko dokładnie wyjaśnimy!